Pozemky

PREDAJ POZEMKOV

I. ZÓNA

icon

na výstavbu typových rekreačných domov v areáli pri jazere v Penati Golf Resorte
25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Na pozemkoch I. ZÓNY si môžete postaviť dom s plochou strechou, dvojpodlažný, nepodpivničený, podľa vzorovej projektovej dokumentácie v súlade s územným plánom obce Šajdíkove Humence a regulatívom. Stavebný objekt je možné upraviť pri dodržaní interného regulatívu.

I. ZÓNA - typy domov s vnútornou úžitkovou plochou cca 166 m2:
- rekreačný apartmánový dom A2
- rekreačný apartmánový dom A2 – zrkadlo

V prípravnej fáze sú pozemky II. a III. ZÓNY s možnosťou výstavby rekreačných apartmánových domov typu A1 a AD.

Splňte si svoje sny o bývaní


Svoje predstavy o vysnívanom bývaní si môžete splniť v unikátnom rezorte svetových parametrov na pozemkoch v areáli pri jazere, v dotyku dvoch golfových ihrísk, v krajine rozľahlých borovicových lesov na Záhorí neďaleko mesta Senica a dediny Šajdíkove Humence.


Unikátny rezort


Je zaradený medzi TOP golfové rezorty Európy, nachádza sa menej ako 1 hodinu od Bratislavy a len 3 km od Senice.


Okolie je zážitkom


Zelená oáza v prekrásnej krajine s veľkým jazerom obklopeným slnečnými plážami a romantickými zákutiami poskytne dokonalý zážitok a zároveň ponúka možnosť vybudovať si v golfovom rezorte nový domov.


DOKONALÝ RELAX


Po rannej kávičke začnite deň aktívne kúpaním v rozsiahlom jazere s možnosťou člnkovania a rybolovu. Zabudnite na stres. Využite naplno okolité lesy popretkávané cyklistickými a bežeckými chodníkmi, užite si dokonalý relax, ktorý vám ponúka tento unikátny projekt rekreačných domov.


Golfová sezóna


Golf si môžete užívať uprostred voňavých borovicových lesov a piesočných dún od skorej jari do neskorej jesene.


Iné aktivity


Okrem toho vám Malé Karpaty, bohaté na faunu a flóru, poskytujú veľkorysý voľný priestor, ktorý je ideálny pre široké spektrum aktivít začínajúc výletmi do okolitej krajiny, cez športové vyžitia až po relax pri zbere húb.